1/17

אנחנו נשענים על מסורת אדריכלית ויצירתית רבת שנים, מקדמים אימוץ טכנולוגיות וחומרים חדשניים ועומדים בתקני האיכות והבטיחות המחמירים ביותר. אנו לוקחים חלק פעיל בהנגשת התכנון הישראלי ובהפיכת הבניה והתכנון הארצי לירוקים יותר.

הרקע השונה וההתנסויות המגוונות שעברנו במהלך חיינו מעשירים את חיי היום-יום  ואת העשייה, שרחוקה מלהיות שגרתית. חשוב מכך, הם מהווים חלק חיוני בדיאלוג שוויוני וקשוב עם בני האדם שעבורם אנחנו יוצרים: מזמיני העבודה ומשתמשי הקצה כאחד. 

צוות המשרד מונה 40 אנשי מקצוע – אדריכליות ואדריכלים, צוות מנהלה, הנדסאים וסטאז'רים. אנחנו משרד מאמן, ששנים רבות מכשיר דורות של אדריכלים כאידיאולוגיה ולא רק כפרקטיקה: נקודת המפגש בין אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים לבין צעירים עם ברק בעיניים, שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם התכנון, מובילה להפריה הדדית וללמידה מתמדת ולבסוף – ליצירת חללים ומרחבים עבור הבאים בשעריהם או פשוט חולפים מולם בדרך. 

כתב היד שמאפיין אותנו לאורך הדרך ומזוהה עמנו מתגמש ומתפתח בשירות המטרה.

צ.מוססקו אדריכל ומתכנן ערים בע"מ הוא אחד ממשרדי האדריכלים הגדולים והוותיקים בישראל.

המשרד, שפועל מראשית שנות השבעים,

תכנן עד היום כ-3,000 פרויקטים בשטח כולל של

כ- 10,000,000 מ"ר.

אנו מאמינים כי התוצר האדריכלי שמתבטא בחלל ובמרחב  נועד ראשית כל לשרת את האדם, הן המשתמשים בו והן עוברי האורח הנהנים מקיומו, לענות על צרכיהם הפונקציונליים ועל מאוויהם האסתטיים בשלבים השונים של חייהם ושל חיי המבנה. משום כך, החוויה האנושית היא המנחה אותנו בכל תהליך התכנון.

@ 2017 by Or & Mayan

צור קשר

משכית 6

ת.ד. 418, א.ת הרצליה 4610302

09-794-9400

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon