1/1

פרויקטים נוספים

קריית גת

קומפלקס מגורים, משרדים ומסחר פלדמן

70 דונם, 49,000 מ"ר

על פי התכנון, מבנים בעלי אופי מדורג ישולבו לתוך כיכר מרכזית שתהווה גם את סיומו ושיאו של ציר עירוני ירוק חדש שיימתח מכיוון דרום ועד לב הפרוייקט. הפרוייקט תוכנן כך שהאזור המסחרי יהיה נגיש הן למגיעים מצד רחוב "דרך הדרום" והן לאלו המגיעים מכיוון הרכבת, ויוכל לאפשר מפגשים וגישה כמעט מכל כיוון. 

הפרוייקט עולה בקנה אחד עם כוונת הרשות ועם תכנית המתאר לבצע התחדשות עירונית באזורים שנחשבו בעבר שוליים ומוזנחים ועוברים תהליך של השבחה והתעוררות.  הפרוייקט מתוכנן לפי עקרונות הבנייה הירוקה.

בין תחנת הרכבת לבין רחוב "דרך הדרום" בעיר קריית גת מתוכנן פרוייקט ייחודי שהקונספט המרכזי שלו נובע דווקא ממיקומו - בסמוך לתחנת רכבת. מפעל ייצור המזון הקיים במקום עומד להיהרס ובמקומו ייבנה מתחם המשלב מגורים ייחודיים עם שטחי מסחר ותעסוקה.

יחידות דיור קטנות יחסית תוכננו בפרוייקט כך שיתאימו לאוכלוסיית בעלות תא משפחתי קטן/ בודד (רווקים, גרושים, גימלאים, שותפים, או משפחות קטנות).

הן מתאימות לדיירים המחפשים דיור במחיר סביר, ושעבורם מגורים בסמוך לתחנות של רכבת ישראל מהווה דווקא יתרון.

בפרויקט, הנבנה על מגרש בשטח של כ- 70 דונם וכולל מעל 49,000 מ"ר, תוכננו מעל ל-320 יחידות דיור כאשר השטח הממוצע של כל יחידת דיור אינו עולה על 60 מ"ר. שלשה מגדלים, בני עד 22 קומות כל אחד, יוקמו בסמוך למגדל משרדים, מעל שתי קומות מסד המשמשות למסחר.

@ 2017 by Or & Mayan

צור קשר

משכית 6

ת.ד. 418, א.ת הרצליה 4610302

09-794-9400

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon