1/1

פרויקטים נוספים

לוד

קומפלקס מגורים, משרדים ומסחר פלדמן

66 דונם, 38,000 מ"ר

בניין מוזנח ומט ליפול, ששימש כמפעל לייצור מזון בתקופת המנדט הבריטי וממוקם בלב הפרוייקט, יהפוך אף הוא למוקד עניין. לאחר שיעבור תהליך שימור ושחזור יצליחו קירותיו לספר למבקרים מעט מההיסטוריה של המקום ובין היתר כיצד ייצרו קופסאות שימורים, עיבדו מזון וכיצד הצליחו בעלי המפעל להציע לנוסעי הרכבת חלב טרי למרות בעיית הקירור (רמז: שימוש בקרון עם פרות חולבות הנותנות חלב טרי לפי דרישה...).

הפרוייקט עולה בקנה אחד עם כוונת הרשות ועם תכנית המתאר לבצע התחדשות עירונית באזורים שנחשבו בעבר שוליים ומוזנחים ועוברים תהליך של השבחה והתעוררות.  הפרוייקט מתוכנן לפי עקרונות הבנייה הירוקה.

בפרויקט, הנבנה על מגרש בשטח של כ- 66 דונם וכולל 38,000 מ"ר, תוכננו מעל ל-330 יחידות דיור כאשר השטח הממוצע של כל יחידת דיור אינו עולה על 60 מ"ר. ארבעה מגדלים, בני עד 20 קומות כל אחד, יוקמו בסמוך למגדל משרדים, מעל שתי קומות מסד המשמשות למסחר.

על פי התכנון, המגדלים יישענו על שדרה מסחרית בת שתי קומות שתימתח בצורה מתפתלת לכל אורך הפרוייקט. הקווים הרכים של האלמנט המסחרי תוכננו כך שיתנו מענה לאופי האורטוגונלי של מגדלי המגורים והמשרדים ושהשילוב ביניהם ייצור כיכר עירונית מרכזית שתהווה מוקד משיכה משלה.

מתחם מגורים, תעסוקה ומסחר הממוקם בין תחנת הרכבת לבין רחוב "יוספטל" בעיר לוד. המיקום המיוחד מאפשר תכנון המנצל את יתרונות הקרבה לתחנת הרכבת לוד.

בין היתר, תוכננו יחידות דיור קטנות יחסית כך שיתאימו לאוכלוסיית בעלות תא משפחתי קטן/ בודד (רווקים, גרושים, גמלאים, שותפים, או משפחות קטנות). הן מתאימות לדיירים המחפשים דיור במחיר סביר, ושעבורם מגורים בסמוך לתחנות של רכבת ישראל מהווה, כאמור, דווקא יתרון.

@ 2017 by Or & Mayan

צור קשר

משכית 6

ת.ד. 418, א.ת הרצליה 4610302

09-794-9400

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon