פוסטים אחרונים

Please reload

ארכיון

Please reload

מדיניות השמים הפתוחים שקודמה על ידי שר התחבורה ומשרדו בשנים האחרונות וכן כניסתן של חברות הLow Cost לישראל הביאה לגידול משמעותי מאוד של התנועה האווירית לארץ וממנה – כאשר מדי שנה מוכפל מספר הנוסעים.

בנסיבות אלו נדרש טיפול יסודי ומהיר ביותר לשם הפיכת טרמינל 1 והתאמתו לטיסות ה Low Cost וזאת תוך 4 חודשים בלבד.

משרדנו הוזמ...

גשר השמורות נתניה, כפי ששמו מציין, הינו גשר המחבר בין שמורת האירוסים ושמורת אגם החורף. החיבור בין שתי השמורות נעשה מעל שדרות בן גוריון שהינו ציר תנועה סואן מצפון לדרום והמנתק את תנועת הולכי הרגל בין שתי השמורות וכן את השכונות ממזרח לציר לבין אלה שנבנו לאחרונה ממערב לאורך חוף הים.

לכתבה המלאה ב-מבנים>>

משרד צ. מוססקו תכנן שני מרכזים קהילתיים שכונתיים הממוקמים בדרומה של נתניה. האחד באזור קריית השרון, מזרחית לכביש החוף ואילו השני באיזור עיר ימים- השוכן מצידו המערבי של כביש החוף ופונה אל הים. שטחו של כל אחד מהמרכזים הינו כ-3,000 מ"ר והם נבנו לרווחתם של תושבי האזורים הנ"ל.

לכתבה המלאה ב-מבנים>>

מסועים מהירים לכבודת היד, חנויות דיוטי פרי חדשות, עמדות ביומטריות חכמות ובלי מכונות השיקוף העצומות: טרמינל 1 נפתח מחדש לפעילות מלאה עבור הנוסעים בטיסות לואו-קוסט. מהיום לא תצטרכו לחלק את זמנכם בין הטרמינלים בדרך לחופשה.

לכתבה המלאה ב -YNET >>

לאחרונה הסתיים תכנון ועיצוב מסוף תחבורה יבשתית חדש המיועד לקבוצות תיירים מאורגנות הנוחתות בנתב"ג. מהיבט המערכת והתנועה האנושית בנתב"ג, מדובר בשדרוג תשתיות משמעותי. על היעדים והבעיות אותן נדרש התכנון להתמודד, על פתרונות התנועה והקירוי, על החיבור לטרמינל האווירי ועל עיצוב המבנה, בכתבה הבאה.

לכתבה המלאה ב-מבנים>>

14.5.2017

המרכז לחינוך סביבתי בחירייה ערך השקה למפעל ה- RDF שבתכנון המשרד. המפעל עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית כדי להפוך את הזבל שלנו לאנרגיה והוא שחקן מרכזי בפארק המחזור בחירייה ובתעשיית המחזור בארץ.

מוזמנים לצפות בסרטון מאותו ערב. בין המופע האורקולי והנואמים, יבחינו חדי העין בצבי, נורית וליאור.

מפעל חדש, ראשון מסוגו בארץ והגדול במזרח התיכון, הופך פסולת מהר הזבל לדלק מוצק לשימוש תעשיית המלט.

לכתבה המלאה ב- XNET>>

מהפכת ה-(Building Information Moduling) BIM  בעולם צוברת תאוצה. בארצות הברית עולה שיעור המאמצים את השיטה אל מעל שבעים אחוזים, בבריטניה מתכוונים לחייב את התכנון באמצעות BIM בכל הפרוייקטים הציבוריים הגדולים בסוף שנה זו, ובגרמניה ובצרפת מתכוונים לגבש נהלי BIM לבנייה ציבורית כבר בשנת 2017. ומה קורה בישראל?

נדמה שיתרונות...

שתי תוכניות בנייה חדשות מבקשות להרוס מפעלי ייצור מזון ליד תחנות הרכבת בלוד ובקריית גת, לטובת פרויקטים למגורים עם דירות קטנות. קהל היעד: צעירים שמחפשים דיור במחיר שפוי באזורים פחות מבוקשים ובקרבת הרכבת, כדי שלא יצטרכו לשנות את מקום עבודתם. צפו בהדמיות

לכתבה המלאה ב- YNET>>

תחנת מזכרת בתיה, על מסילת באר שבע - לוד, צפויה להיפתח לתנועת נוסעים בחודש יולי 2018

לכתבה המלאה ב- THE MARKER>>

Please reload

@ 2017 by Or & Mayan

צור קשר

משכית 6

ת.ד. 418, א.ת הרצליה 4610302

09-794-9400

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon